چرخ گوشت 32 تسمه ای


چرخ گوشت تسمه ای32 در دو مدل تنه ثابت و متحرک ساخته و تولید میشود اینگونه دستگاه هارا عموما برای استفاده در رستورانها،فست فود ها و کترینگ ها میباشد.

در برخی از مدل های تنه ثابت برای شیرینی پزی و چرخ کردن خمیر شیرینی استفاده میشود ،بهترین مدل این دستگاه ها تنه متحرک هستند که به راحتی تنه ان جدا شده و قابل شستشو هستند و بعد از هربار استفاده میتوانید ان را داخل یخچال نگهداری کنید.

تنه این چرخ گوشت از المینیوم ریخته گری شده و المینیوم شمشی میباشد،که ناخالصی بسیار کمی دارند و بهترین کیفیت را به ما میدهند.

با استفاده ااز تخصص و تجربه کادر فنی موفق به ساخت چرخ نخود نیز شده ایم که نسبت به چرخ های مشابه گوشت توانایی چرخ کردن گوشت ، پیاز و نخود را دارد؛به دلیل گام کم روده این چرخ گوشت چرخ گوشت شمارا سفید و له نمیکند و به راحتی نخود را چرخ کرده و مایع شمارا یکدست می نماید ،برای استفاده از این دستگاه برای فلافل نیاز به دو دست تیغه و پنجره دارید تا یکبار با تیغ پنجه درشت نخود خودرا چرخ کنید و یک بار هم با تیغ پنجره ی ریز که به ان ها نخودی و کبریتی میگویند.

و همینطور برای استفاده در کبابی ها یک تیغ پنجره برای گوشت و یکی برای پیاز نیاز دارید

برتری این مدل چرخ گوشت ها در کبابی نصبت به مدل های گیربکسی نداشتن گیربکس در پشت روده ی دستگاه میباشد چون اگر اب پیاز وارد گیربکس شود به دلیل اسیدی بودن ان گیربکس را از بین میبرد، ولی این مدل دستگاه ها این مشکل را ندارند

موتور این دستگاه 1.5 اسب تک فاز میباشد که قابلیت 300 کیلو گوشت را در ساعت دارد.

دینام این دستگاه 2 اسب بخار است که قابلیت تعویض ان به دینام دلخواه را دارد .