تعمیر تجهیزات فست فود

تعمیر های دستگاه های جوجه گردان

جوجه گردان های در مدل های مخطلف و ابعاد گوناگون ساخته و عرضه می شوند . بیشترین و پرطرف دارترین مدل های این دستگاه مدل های ایستاده می باشند؛ که مشکلاتی مانند خرد کردن دنده یا از بین رفتن سیخ و ممکن است موتور این دستگا بسوزد که می توان با مراجه به تعمیرکار این مشکل را برطرف نمود . شرکت ماک استیل به صورت حرفه ای تعمیرات این گونه از دستگاه ها را بر انجام می دهند . بستگی به مشکلی که برای دستگاه به وجود آماده باشد می توان در همان محل یا در کارگاه تعمیر انجام گیرد .

تعمیر دونر کباب

دستگاه دونر کباب ها را بیشتر مواقع در همان مکان تعمیر می شود ولی در مواردی نیز دستگاه باید به تعمیرگاه بیاید که در این صورت مشکل جدی دارد . بیشتر مشکلات این دستگاه که خود فردمی تواند آن را برطرف کند شعله های آن می باشد که بیشتر مصرفی می باشند و بستگی به نوع گاز مصرفی که شهری یا کپسولی بودن عمر مفید شعله ها متقیر می باشند .

تعمیر انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی

شرکت ماک استیل تعمیرات انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی را نیز انجام می دهند. برای مثال می توان به سرخ کن ها ، پوست گیر ها ، فر های شیرینی پزی ، فر پیتزا ریلی و صندوقی ، سینگ ، میز کار ، پاستاپز و انواع اجاق را انجام می دهد . هر تعمیرات بستگی به میزان آسیبی که به دستگاه و یا لوازم خورد باشد می باشد .

در مواردی نیز به تشخیص کارشناس خرید یک دستگاه نوع بهتر از تعمیر می باشد . در زمانی که هزنیه تعمیر دستگاه بیشتر از حد مجاز می شود و یا هم قیمت دستگاه نو می باشد پیشنهاد می شود که دستگاه نو خریداری شود که بستگی به صلاح دید مشتری می باشد . در برخی از موارد دیده شده که مشتری به دلیل خسته شدن از دستگاه اقدام به خرید دستگاه نو می کند که همکاران ما در بیشتر مواقع اقدام به تعییر نظر مشتری می کنند تا از صرف هزینه بیجا و بالا جلو گیری گردد . در کل می توان گفت تعمیر کردن یا تعویض دستگاه منوط به نظر مشتری می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .